Architektura 21szego wieku : Wystawa: „Jim Olson: Architecture for Art”

Glass Farmhouse Muzeum Sztuki na Washington State University organizuje.
Architecture for Art ., pierwszą kompleksową wystawę poświęconą karierze Jima Olsona, jednego z najbardziej znaczących architektów i założyciela znanej na arenie międzynarodowej firmy z Seattle, Architekci Olson Kundig.
Ekspozycja będzie służyć jako retrospekcja dla 45-letniej kariery Olsona, podkreślając jego spuściznę mieszkaniową, w tym jego własne domy – mieszkanie w centrum Seattle i jego kabinę na Puget Sound – oraz jego publiczne dzieło projektowe, które obejmuje Lightcatcher Museum w Bellingham, w Waszyngtonie, w katedrze św.
Marka i budynku Pike & Virginia w Seattle oraz w eksponacie Arki Noego w Centrum Kultury Skirball w Los Angeles.
Wraz z samymi projektami wystawa będzie eksplorować artystyczne, kulturowe, naturalne i osobiste wpływy, które sprawiły, że kariera architekta jest tak wysoko ceniona przez rówieśników i poszukiwana przez klientów.
.
Architektura dla sztuki.
zawierać będzie szereg materiałów prezentujących proces Olsona, w tym notatniki i efemerydy, oryginalne szkice i rysunki, wspaniałe zdjęcia na dużą skalę i modele.
Pojawią się oryginalne prace artystyczne z wybranych rezydencji, a także specjalnie zaprojektowana instalacja artystyczna, która zapewni odwiedzającym bezpośrednie doświadczenie z wykorzystaniem przestrzeni i współpracy ze sztuką przez Olsona.
Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.
[przypisy: wiązania cegieł w murze, unimax kielce, wiązania cegieł ]

Powiązane tematy z artykułem: unimax kielce wiązania cegieł wiązania cegieł w murze