Budownictwo i architektura : AD Round Up: Health Architecture Część VII

Projekty z końca 2010 r.
Dla naszej siódmej selekcji wcześniej zaprojektowanej architektury zdrowia.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Centrum Szkoleń i Badań Naukowych Barwon Health / Partnerstwo Billard Leece Projekt ten podważa pogląd, że wnętrza kliniczne muszą mieć ograniczony kolor lub fakturę.
Stosując ograniczoną achromatyczną paletę materiałów zewnętrznych, w zintegrowanym centrum klinicznym, szkoleniowym i badawczym w Geelong w Australii zwiększa się postrzeganie tętniącego życiem wnętrza w stylu trzewnym (czytaj dalej.) One Kids Place / Mitchell Architects One Kids Place Children.
s Centrum Leczenia to korporacja typu non-profit świadcząca regionalną rehabilitację i powiązane usługi wsparcia.
Nowe Centrum Leczenia Dzieci w North Bay w Ontario w Kanadzie służy dzieciom i młodzieży z komunikacją, potrzebami rozwojowymi i fizycznymi, w tym z szeregiem zintegrowanych usług obejmujących: terapię zajęciową, fizjoterapię, patologię mowy, pracę socjalną, rekreację terapeutyczną i wyspecjalizowane kliniki medyczne (czytaj dalej.) Szkoła pielęgniarska w Kaiser Franz Joseph Hospital / lichtblau.wagner architekten Nowa szkoła opieki zdrowotnej i pielęgniarska miasta Wiednia znajduje się bezpośrednio przy Triester Strasse w Wiedniu-Favoriten, jednym z miast najbardziej ruchliwe ulice.
Za nim, zupełnie niezauważalnie z zewnątrz, znajduje się Kaiser Franz Josef Spital, szpital w systemie pawilonowym, XIX-wieczny typ urbanistyki, który dziś nadal posiada oryginalne cechy: przestronne przestrzenie zielone, obszary parku z dojrzałymi drzewami i poszczególne budynki, które nawiązują intensywne relacje z otoczeniem (czytaj więcej.) Centrum medyczne Saint Germain Du Bois / Arcad.
26 Ubóstwo usług medycznych na wsi doprowadziło wielu do przyjęcia nowego rodzaju kliniki.
Ta odpowiedź, w świetle rozwoju polityki zdrowotnej, skupia w jednym miejscu praktyków w dziedzinach medycznych i paramedycznych.
Budynek jest zwrócony ostrożnie do banku w kontakcie z paczką w rzucie nieestetycznym (czytaj więcej.) De Ronding / OIII Architecten Obiekt mieszkalny De Ronding dla seniorów w naturalny sposób łączy się z otaczającą willą.
Nowy kompleks apartamentów w Burgemeester Meslaan kontynuuje istniejącą atmosferę przypominającą park, komplementując budynki centrum opieki Riverland Foundation (czytaj dalej.)
[hasła pokrewne: filiżanka do espresso, jabłoń ligol, olx piaseczno ]

Powiązane tematy z artykułem: filiżanka do espresso jabłoń ligol olx piaseczno