Budownictwo i architektura : Photo Essay: The Evolution of Atlantas Ponce City Market

Blake Burton Od prawie wieku jeden z największych budynków w południowo-wschodniej części Stanów Zjednoczonych utrzymuje dominującą obecność ulicy w Atlancie w stanie Georgia.
Teraz rynek miejski Ponce, budynek został pierwotnie zaprojektowany przez architektów Nimmons, Carr and Wright i zbudowany w 1925 roku jako centrum dystrybucji i sprzedaży Sears, Roebuck & Co., działające do 1989 roku.
W 1991 roku miasto Atlanta zakupiło budynek, zmienił nazwę na City Hall East i mieścił kilka publicznych działów budowlanych, przechowując niezliczone przedmioty na 2,1 miliona metrów kwadratowych powierzchni.
Wraz z wyczerpaniem się miasta, budynek Jamestown Properties wkroczył i przejął budynek w 2010 roku.
Pięć lat później, Ponce City Market ma szansę stać się jednym z największych historycznych projektów rehabilitacyjnych w kraju.
+ 40.
Blake Burton W 2009 roku, podczas recesji gospodarczej w Ameryce, byłem świeżo po szkole architektury i nie mogłem wylądować w mojej branży.
Miałam jednak szczęście, że zostałem zatrudniony przez biuro zarządzania aktywami w City of Atlanta, aby pomóc nadzorować porządek w budynku, który stał się Ponce City Market.
Byłem zaintrygowany ogromną skalą i szczegółowością tego w dużej mierze pustego gmachu, i zacząłem robić zdjęcia, starając się zachować to, co mogłem, przekonane, że budynek zostanie zburzony.
Kiedy się dowiem, że budynek zostanie całkowicie odnowiony, uzyskałem pozwolenie aby kontynuować fotografowanie budynku.
Każda wizyta prezentowała nowe perspektywy i wyzwania pośród aktywnego placu budowy.
Dzięki nieograniczonemu dostępowi w ciągu pięciu lat udało mi się zbudować kompleksową fotograficzną ewolucję architektonicznego punktu orientacyjnego.

Blake Burton Blake Burton jest architektem i fotografem mieszkającym w Atlancie w stanie Georgia.
Pracuje nad publikacją książki o projekcie Ponce City Market.
Dowiedz się więcej na jego stronie tutaj.
[hasła pokrewne: olx piaseczno, unimax kielce, allegro zasłony ]

Powiązane tematy z artykułem: allegro zasłony olx piaseczno unimax kielce