Nowoczesna architektura : Aktualizacja: Stalled Projects / ABI April

Od kilku miesięcy analizujemy zmienny indeks rozliczeniowy w architekturze, z naciskiem na stały wzrost naszej gospodarki i naszego zawodu.
W kwietniu ankieta została uwzględniona w indeksie Billings Index, a AIA niedawno opublikowała wyniki.
Jak poinformował John Schneidawind, prawie dwie trzecie ankietowanych architektów zgłosiło co najmniej jeden wstrzymany projekt z powodu braku finansowania, pomimo rekordowo niskich stóp procentowych.
Więcej po przerwie.
Badanie wykazało, że brak dostępności finansowania projektów budowlanych jest szkodliwy dla firm, ponieważ 57% respondentów oceniło ten problem jako bardzo lub bardzo poważny, a dodatkowe 30% wskazało, że jest to dość poważny problem.
– Dane te służą jedynie wzmocnieniu skrajnej potrzeby prawodawców, aby złagodzić kryzys kredytowy, który nadal nęka jeden z największych w gospodarce silników napędzających pracę.
branży projektowej i budowlanej.
powiedział prezydent AIA Clark Manus, FAIA.
Jesteśmy na linii frontu przemysłu, który odpowiada dolarowi za 9 USD amerykańskiego produktu krajowego brutto, według US Census Bureau.
Kongres może wyraźnie przejść do zwolnienia kredytu poprzez uchwalenie ustawy, która daje regionalnemu bankowemu więcej wolności do pożyczania.
Manus powiedział.
.
Na Kapitolu potrzebne są działania mające na celu zapewnienie, że Kongres obcina wydatki federalne, a także podejmuje kroki w celu zwiększenia dostępności kredytów.
[podobne: żółtodzioby cda, allegro zasłony, sprzeciw od wyroku nakazowego wykroczenia ]

Powiązane tematy z artykułem: allegro zasłony sprzeciw od wyroku nakazowego wykroczenia żółtodzioby cda