Nowoczesna architektura : Beton Hala Waterfront Center Wniosek / biuro ReduX

Dzięki uprzejmości biura ReduX Zasadniczo celem stworzenia zintegrowanej infrastruktury miejskiej, propozycja zawodów Beton Hala Waterfront w urzędzie ReduX tworzy sposób na stworzenie prowokującej wizji architektonicznej.
Ponieważ programy, przestrzenie i typologie są ze sobą powiązane, centrum to wizja przyszłego rozwoju Belgradu jako centrum biznesu i kultury.
Dzięki temu mieszkańcy i goście mogą doświadczyć wyjątkowego doświadczenia z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Centrum to jednak nie jest odosobnionym zabytkiem, ale rozbudowaną tkanką miejską tworzącą ciągłą przestrzeń dla terenów wystawienniczych, handlowych i usługowych, a także krajobraz zewnętrzny, który wykracza w otoczenie.
W związku z tym witryna jest podzielona na serię wiązek, aby stworzyć plastyczną tkaninę miejską, która jest w stanie dostosować się do deformacji terenu, topografii i ograniczeń przestrzennych.
Dzięki uprzejmości biura ReduX Rozwarstwiona strona rozciąga się na otaczającą przyrodę, umożliwiając połączenie z kilkoma krytycznymi punktami.
Rozszczepiony krajobraz jest rozciągany i ściskany, aby wytworzyć inną ścieżkę dla pieszych i rowerzystów oraz otwory do naturalnego oświetlenia w budynku.
Miękko kołyszący się wzór linii, która definiuje ścieżki, a także zbudowana tkanina, pozwoli na pośredniczenie i integrację różnych elementów na budowie.
Dzięki uprzejmości biura ReduX Architect: biuro ReduX Project Team: Janghwan Cheon (główny), Derik Eckhardt, Felipe Colin, Christoper Paulsen, Donghyun Kim, Jonathan Culp, Gabee Cho, Matthew Conway (University of Nebraska-Lincoln) Lokalizacja: Belgrad, Serbia Projekt Typ: Konkurs Beton Hala Waterfront Centre (rekomendacja Jury) Rok projektu: 2011 Obszar projektu: 34 400 cm
[hasła pokrewne: jabłoń ligol, farbex mława, wiązania cegieł w murze ]

Powiązane tematy z artykułem: farbex mława jabłoń ligol wiązania cegieł w murze